fbpx

Jeśli ograniczasz samego siebie i robisz sobie krzywdę własnymi myślami, to coś tu jest nie tak!

Poznaj 30-DNIOWY PROGRAM budowania Pewności Siebie, w trakcie którego pokonasz wewnętrznego krytyka, zminimalizujesz lęki, nabierzesz odwagi i zaczniesz myśleć pozytywnie.

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli:

Brakuje Ci Pewności Siebie i wiary we własne możliwości, przez co nie osiągasz w życiu tego, czego pragniesz.

Jakiś wewnętrzny głos mówi Ci, że „nie dasz rady” „nie powinnaś” „nie uda Ci się” „inni Cię wyśmieją”.

Blokujesz się podczas zabierania głosu przed grupą innych osób na żywo lub w internecie

Jesteś zmęczony(a) tworzeniem pesymistycznych wizji i czarnych scenariuszy, że przytrafi Ci się coś złego

Brakuje Ci odwagi, by podejmować decyzje w zgodzie ze sobą.

Jeśli czytając powyższe słowa choć raz pomyślałeś(aś) sobie „to trochę o mnie”, to mam dla Ciebie dobrą informację.

Możesz zbudować pewność siebie, nabrać odwagi, pokonać lęki i wewnętrznych krytyków

Z tym kursem online:

Zaczniesz tworzyć szczęśliwsze i zdrowsze relacje, bardziej namiętne związki i ludzie przestaną tobą manipulować.

Zwiększysz Pewność Siebie, dzięki której przestaniesz tyrać jak wół za małe pieniądze i odważysz się stworzyć sobie pracę, która sprawia Ci przyjemność i daje godne wynagrodzenie.

Zwiększysz samoocenę i poczucie wartości, byś wreszcie z pewnością siebie zabierał(a) głos w towarzystwie (oraz internecie) i zaczniesz wyrażać swoje myśli bez lęku przed oceną, hejtem czy odrzuceniem.

Zmniejszysz swoje lęki i zwiększysz odwagę, byś podejmował(a) lepsze decyzje, spełniał(a) marzenia i czuł(a) wolność oraz swobodę w działaniu i realizacji tego, co dla Ciebie ważne.

Pokonasz wewnętrznego krytyka i inne ograniczające myśli w Twojej głowie oraz stworzysz wspierający głos wewnętrzny, by ze spokojem ducha radzić sobie w trudnych momentach i stać się swoim najlepszym przyjacielem.

Jakie są etapy kursu?

Dzień 1-6

Dzień 7-13

Dzień 14-20

Dzień 21-27

Dzień 28-30

Spokojnie, jeśli nie masz dużo wolnego czasu, to nie musisz przechodzić kursu dzień po dniu. Dostajesz ode mnie zielone światło, by uczyć się własnym tempem i w ten sposób osiągnąć maksymalne efekty. Dostęp do kursu otrzymujesz na całe 2 lata!

Dołączając do kursu dostajesz bonusy o wartości 570zł

12
13
14
15
16

Takie masz możliwości dołączenia:

5 Filarów Pewności Siebie

2-letni dostęp do kursu  “5 filarów Pewności Siebie” (o wartości 600zł)

 

√ Nagrania BONUSOWE (o wartości 248zł)

 

Ebook “50 sposobów” (wartość 49zł)

 

Osobiste wsparcie techniczne (wartość 199zł)

 

√ E-maile V.I.P (wartość 74zł)

 

√ Wyjątkowa gwarancja.

1

397zł

V.I.P. : Kurs + 3 coachingi 1na1

2-letni dostęp do kursu  “5 filarów Pewności Siebie” (o wartości 600zł)

 

√ Nagrania BONUSOWE (o wartości 248zł)

 

Ebook “50 sposobów” (wartość 49zł)

 

√ Osobiste wsparcie techniczne (wartość 199zł)

 

√ E-maile V.I.P (wartość 74zł)

 

√ Wyjątkowa gwarancja.

 

√ Pakiet 3 sesji life-coachingu, w trakcie których pracujemy nad wybranym przez Ciebie tematem (wartość: 750zł).

+ (2)

997zł

Kim jestem?

Nazywam się Dawid Jureczko. Jestem doradcą filozoficznym oraz coachem, współpracuję z takimi markami jak HeksagonPRO, czy Barbara Lech Coaching i Szkolenia.

 

Pomagam innym odnajdywać w sobie wewnętrzny spokój i kreować spełnione życie. Szeroko pojętym rozwojem osobowości zajmuję się od roku 2015 a bezpośrednio coachingiem od 2018. Specjalizuję się w takich obszarach jak budowanie pewności siebie, asertywności i odporności psychicznej.

 

Jestem twórcą projektu mentaloterapia.pl, dzięki któremu każdego miesiąca ponad 5000 osób dostaje wiedzę i narzędzia do transformacji swojego życia na lepsze.

 

Prywatnie uwielbiam kino, planszówki, aktualnie mieszkam w Wiedniu, a zimą realizuję swoją największą pasję w Alpach ⛷️⛷️

 

“Dzięki Dawidowi stanęłam na nogi, zaczęłam dbać o siebie, nauczyłam się nie brać wszystkiego do siebie, jestem z dnia na dzień pewniejsza siebie i nie boję się mówić tego, co myślę.”

~ Sabina

Wybrane wiadomości moich klientów:

Dla kogo NIE jest ten kurs:

Dla osób, które mają Pewność siebie na tak wysokim poziomie, że nie ogranicza ich żaden paraliżujący głos, nie przejmują się hejtem i krytyką oraz, które ze swobodą w sercu realizują wszystkie marzenia i odważnie stawiają czoła swoim lękom i trudnym sytuacjom.

⇒ Dla osób, które chcą zbudować Pewność Siebie, by zacząć się wywyższać, stać się aroganckim i zacząć manipulować innymi.

Dla osób, które chcą dołączyć do kursu i go nie przerobić.

Wiem jak to jest kupować kursy i odkładać je na wirtualną półkę, gdzie się kurzą i są nieużywane. Przychodząc do mnie na kurs dostajesz nie tylko wiedzę i ćwiczenia, ale również instrukcje jak z tym wszystkim pracować i konsekwentnie wdrażać metody w życie.

Dokładam wszelkich starań i stosuję najnowsze trendy w tworzeniu kursów online, aby mogła przebrnąć przez niego nawet najbardziej zapracowana mrówka!

Nagrania są ekstremalnie krótkie, dlatego możesz przerabiać ten kurs podczas porannej kawy, w przerwie obiadowej, przed snem, czy nawet podczas korzystania z toalety 😉

 Pomogę Ci stworzyć najlepsze warunki do tego, byś przeszedł przez ten kurs i wdrożył(a) wiedzę w życie.

Staram się, by przechodzenie przez kurs było dla Ciebie wciągające niczym seriale na Netflixie, bo dzięki temu przejdziesz go w całości

Niczym nie ryzykujesz - oto moja gwarancja:

Masz 30 dni, by przetestować kurs i zdecydować, czy są to dobrze zainwestowane pieniądze. 

 

Jeśli po wykonaniu zadań Twoja Pewność Siebie nie wzrośnie lub z jakiegokolwiek powodu stwierdzisz, że kurs nie jest wart Twoich pieniędzy, to bez pytań i żalu zwrócę Ci każdą Twoją złotówką (wystarczy, że napiszesz mi maila).

 

…i UWAGA! Ponadto odbędę z Tobą dodatkową konsultację o wartości 250zł, na której doradzę Ci indywidualnie co możesz zrobić dla swojej Pewności Siebie.

 

Tak wiem, to odważna propozycja z mojej strony. Robię to dlatego, ponieważ jestem pewien tych materiałów i efektów, jakie one Ci przyniosą. 

 

Chcę byś wiedział, że niczym nie ryzykujesz, całe ryzyko jest po mojej stronie.

Co o mnie mówią?

Czas na Twoją Pewność Siebie!

1

Dołączasz do kursu

2

Uczysz się gdzie i kiedy chcesz 

3

Realizujesz siebie, spełniasz swoje cele i marzenia, bo masz odwagę i pewność siebie

Podsumowując, co dostajesz w kursie “5 filarów Pewności Siebie”:

 2 letni dostęp do kursu “5 filarów Pewności Siebie” 

Dostęp do bonusowego modułu z medytacją

Dostęp do bonusowego modułu “Stań się bohaterem swojego życia“, byś podejmował w życiu lepsze i odważniejsze decyzje oraz uodpornił się na krytykę.

Dostęp do ebooka „50 najprostszych technik na budowanie pewności siebie w życiu codziennym” + instrukcja wdrażania technik w życie

E-maile V.I.P. dzięki którym utrzymasz motywację na wysokim poziomie i uzyskasz zamierzone efekty

Tylko w pierwszych edycjach: moje osobiste wsparcie i weryfikację Twoich postępów na kursie i efektów w życiu (oczywiście tylko jeśli sobie tego życzysz – nic na siłę)

Najczęściej zadawane pytania

Dane z dostępem do kursu otrzymasz na wskazany przy zakupie adres email po zaksięgowaniu przez nas wpłaty.

Kurs podzielony jest na 5 części (modułów). Każdy moduł zawiera nagrania video i omówienie ćwiczeń zwiększających Twoją pewność siebie. Po każdym video otrzymasz zadania do wykonania we własnym zakresie, abyś nie tylko wiedział(a), co to takiego jest pewność siebie, ale byś autentycznie stał(a) się osobą o wysokiej pewności siebie.

Bez obaw! Dołożyłem wszelkich starań i zastosowałem najnowsze trendy w tworzeniu kursów online, aby mogła przebrnąć przez niego nawet najbardziej zapracowana mrówka!

 

Nagrania są ekstremalnie krótkie, dlatego będziesz mógł przerabiać ten kurs podczas porannej kawy, w przerwie obiadowej, przed snem, czy nawet podczas korzystania z toalety! Pomogę Ci stworzyć najlepsze warunki do tego, byś przeszedł przez ten kurs i zaczął wreszcie żyć na własnych warunkach.

Masz jakieś pytania? Kieruj je tutaj:

dawid@mentaloterapia.pl

Moje 5-letnie doświadczenie w dziedzinie budowania Pewności Siebie potwierdza, że…