fbpx

21 DNI DO ŻYCIA W ZGODZIE ZE SOBĄ

Chcesz zacząć wreszcie żyć w zgodzie ze sobą, ale masz wrażenie, że inni mogą to źle odebrać?

Ten kurs da Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby stać się asertywnym, zbudować pewność siebie w relacjach i nauczyć się autentycznie rozmawiać z innymi.

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli...

Nie potrafisz odmawiać i mówić stanowczo “NIE“, ponieważ masz poczucie, że Twoje zdanie skrzywdziłoby innych.

Bierzesz na siebie zbyt dużo obowiązków i robisz więcej niż potrafisz udźwignąć, gdyż czujesz opór przed odmową i wyznaczeniem zdrowej granicy.

Godzisz się na mniejsze zarobki, ponieważ czujesz obawy przed proszeniem o podwyżkę i lepsze warunki pracy.

Zżera Cię stres przed wyrażaniem swojego zdania i wycofujesz się z towarzystwa, gdyż nie chcesz wyjść na głupka, albo by inni przestali Cię lubić.

Zbyt często rezygnujesz z siebie, jesteś zmęczony(a) udawaniem kogoś, kim nie jesteś i zakładaniem masek przed innymi, aby się im przypodobać.

Jeśli choć jedno zdanie pasuje do Ciebie, to czytaj dalej… 

Od asertywności i życia w zgodzie ze sobą dzielą Cię jedynie 3 tygodnie!

Dołącz do kursu, dzięki któremu:

Zrozumiesz czym jest, a czym nie jest asertywność i dowiesz się, jak w każdej sytuacji znaleźć asertywne rozwiązanie.

Pokonasz własne mentalne blokady przed autentycznym wyrażaniem siebie i swojego zdania.

STANIESZ SIĘ osobą asertywną, która uprzejmie i odważnie wyraża siebie i swoje zdanie.

Dostaniesz konkretny przepis na asertywne mówienie o sobie, swoich pragnieniach i uczuciach.

Dowiesz się, jak będąc asertywnym nie popaść w skrajność bycia arogantem i egoistą.

Poznasz tajny składnik asertywności, o którym nie mówi się na innych szkoleniach!

Nauczysz się bycia asertywnym w konkretnych relacjach: w pracy, rodzinie, z dziećmi, ze znajomymi.

Przygotujesz i uodpornisz się na wyjątkowo trudne sytuacje, w których ktoś będzie próbował Tobą manipulować.

Kurs krok po kroku

Tydzień 1.

✔️ Podstawy asertywności – nauczysz się znajdywać asertywne rozwiązanie w każdej sytuacji.

✔️ Uwolnisz się od wewnętrznych blokad, które hamują Twoją asertywność.

✔️ Bonus: dowiesz się, jak być asertywnym i nie popaść w skrajność bycia chamem i egoistą.

Tydzień 2.

✔️ Poznasz 8 praw asertywności i nauczysz się żyć w zgodzie z nimi.

✔️ Poznasz techniki asertywnej komunikacji i zaczniesz wyrażać siebie bez krzywdzenia innych..

✔️ BONUS: dowiesz się, jak uwalniać się od poczucia winy i wyrzutów sumienia.

Tydzień 3.

✔️ Przygotujesz się na nadchodzące trudne sytuacje związane z asertywnością.

✔️ Zaczniesz radzić sobie w autentycznych, najczęściej pojawiających się wyzwaniach związanych z asertywnością. 

✔️ BONUS: odkryjesz tajny składnik asertywności.

Dlaczego warto skorzystać?

Nauczysz się odważnie i z dumą mówić “NIE“, pozostając jednocześnie uprzejmym i sympatycznym.

Zaczniesz z pewnością siebie wyrażać swoje zdanie, a zamiast wyrzutów sumienia i poczucia winy będziesz czuł(a) spokój i zadowolenie z siebie.

Staniesz się bardziej kontaktowy(a), otwarty(a) i zbudujesz głębsze oraz szczęśliwsze relacje z innym.

Będziesz z dumą i pewnością siebie wyrażać siebie i swoje zdanie bez strachu, że inni to źle odbiorą.

Opanujesz sztukę autentycznego życia w zgodzie ze sobą bez względu na opinię rodziny, znajomych i przełożonych.

Nauczyłam się stawiać granice i coraz częściej wyrażam swoje zdanie, co bardzo często zaskakuje osoby, z którymi przebywam. Dzisiaj podchodzę do życia z dużo większym spokojem i dystansem. Czuję większy luz psychiczny na co dzień i spokój, kiedy wstaję z łóżka. Zaczynam rozumieć, że to moje życie i to ja chcę być szczęśliwa. Polecam Dawida wszystkim osobom, które nie radzą sobie z typowymi, życiowymi problemami, a zwłaszcza tym, którzy mają kłopoty w relacjach.”

~ Edyta

Pakiet standard

√ Roczny dostęp do kursu online “Asertywność to ja”.

 

√ Nagrania BONUSOWE (o wartości 200zł).

 

√ Osobiste wsparcie we wdrażaniu kursu w życie.

 

√ Gwarancja satysfakcji.

 

397zł

Pakiet VIP

√ Roczny dostęp do kursu online “Asertywność to ja”.

 

√ Nagrania BONUSOWE (o wartości 200zł).

 

Osobiste wsparcie we wdrażaniu kursu w życie.

 

√ Gwarancja satysfakcji.

 

√ Pakiet 3 sesji life-coachingu, w trakcie których pracujemy nad wybranym przez Ciebie tematem (wartość: 750zł).

 

947zł

Kim jestem?

Nazywam się Dawid Jureczko. Jestem doradcą filozoficznym oraz coachem. Pomagam innym odnajdywać w sobie wewnętrzny spokój i kreować spełnione życie. Szeroko pojętym rozwojem osobowości zajmuję się od roku 2015 a bezpośrednio coachingiem od 2018.

 

W 2020 roku założyłem blog Mentaloterapia, a kilka dni później Instagram, który po niecałym roku działalności obserwowany jest przez ponad 5000 osób. W tym czasie pomogłem wielu osobom przetransformować ich życie na lepsze.

 

“Dzięki Dawidowi stanęłam na nogi, zaczęłam dbać o siebie, nauczyłam się nie brać wszystkiego do siebie, jestem z dnia na dzień pewniejsza siebie i nie boję się mówić tego, co myślę.”

~ Sabina

Co o mnie mówią?

Przykładowe rekomendacje o pracy ze mną

“Do skorzystania z usług Dawida przekonały mnie treści, które publikuje on w ramach Mentaloterapii. Nie wiedziałem, czego mogę oczekiwać, nie korzystałem wcześniej z coachingu. Już pierwsza sesja obnażyła pewne blokujące mnie przekonania, które nie mają większego sensu. Potem było jeszcze lepiej. Najpierw z pomocą Dawida określiłem, co najbardziej potrzebuję od procesu coachingowego. Dawid zachęcał również do realizacji zadań pomiędzy sesjami. Dzięki tym zadaniom i odpowiednim pytaniom podczas sesji dotarłem do odpowiedzi na trapiące mnie pytania. Szczerze nie oczekiwałem takich rezultatów w tak krótkim czasie. Mam poczucie, że zawsze sesja przebiega we właściwym dla mnie kierunku. Jej przebieg jest na bieżąco korygowany, aby nie popłynąć w niewłaściwym kierunku. Jestem bardzo zadowolony z coachingu z Dawidem. Każdemu polecam przynajmniej spróbować, aby samemu przekonać się, jaką to może przynieść wartość.”

~ Przemysław

“W moim życiu przebyłam naprawdę wiele długich terapii. Próbowałam przepracować przeróżne problemy: od braku asertywności, przez zaburzenia osobowości po myśli samobójcze. Na Instagramie przypadkiem trafiłam na Dawida, a jego rady postanowiłam krok po kroku wprowadzać w życie. Niedługo później zauważyłam poprawę samopoczucia i funkcjonowania w życiu codziennym. Nabrałam motywacji, a moje życie stało się dużo ciekawsze i przede wszystkim lżejsze. Czuję jak z każdym dniem wracam do normalnego życia. Dzięki Dawidowi stałam się gotowa, by wrócić do pracy. Mało tego zyskałam motywację i odwagę, aby odejść z poprzedniego zakładu i znalazłam pracę wymarzoną dla siebie! Małymi krokami odnawiam przyjaźnie z młodzieńczych lat. Z każdym dniem czuję się silniejsza i pewniej stawiam kroki ku nowej przyszłości. Dawid w ciągu kilku tygodni zrobił dla mnie więcej niż cały sztab terapeutów i specjalistów przez półtorej roku. Uważam, że pomoże każdemu, kto znajduje się w życiowym potrzasku. Polecam Dawida wszystkim, którzy czują się przytłoczeni problemami życia codziennego i nie radzą sobie z trudnościami, jakie napotykają nas-ludzi każdego dnia.” 

~ Kinga

Czas najwyższy, aby inni zaczęli liczyć się z Twoim zdaniem!

1

Dołączasz do kursu

2

Uczysz się kiedy i gdzie chcesz

3

Żyjesz w zgodzie ze sobą, bo asertywność to Ty!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji oznacza, że jeśli po 30 dniach od otrzymania dostępu do kursu, stwierdzisz, że praca ze mną nie ma dla Ciebie sensu, to w pełni zwrócę Ci dokonaną przez Ciebie wpłatę.

 

Nie chcę, abyś zostawiał(a) u mnie pieniądze za zwykłą pogadankę. Zależy mi na tym, abyś był(a) zachwycony(a) moimi produktami i namacalnie zmienił(a) swoje życie na lepsze. Brzmi uczciwie? 🙂

Najczęściej zadawane pytania

Kurs rozpoczyna się 20.08.2021. W ten dzień na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz dostęp do nagrań video i pozostałych materiałów. 

Kurs podzielony jest na 9 części (modułów). Każdy moduł zawiera nagrania video, z których nauczysz się teorii dotyczącej asertywności. Po każdym video otrzymasz zadania do wykonania we własnym zakresie, abyś nie tylko wiedział(a), co to takiego jest asertywność, ale byś autentycznie stał(a) się osobą asertywną.

Kurs jest tak przygotowany, aby po 3 tygodniach uczestnik miał wystarczającą wiedzę oraz posiadał skuteczne narzędzia asertywności i instrukcję ich obsługi. To, jak szybko wdrożysz w życie przekazywaną na kursie wiedzę i umiejętności zależy od wielu indywidualnych czynników takich jak poziom osobistego zaangażowania. 

Bez obaw! Dołożyłem wszelkich starań i zastosowałem najnowsze trendy w tworzeniu kursów online, aby mogła przebrnąć przez niego nawet najbardziej zapracowana mrówka!

 

Nagrania są ekstremalnie krótkie, dlatego będziesz mógł przerabiać ten kurs podczas porannej kawy, w przerwie obiadowej, przed snem, czy nawet podczas korzystania z toalety! Pomogę Ci stworzyć najlepsze warunki do tego, byś przeszedł przez ten kurs i zaczął wreszcie żyć na własnych warunkach.

Dzięki regularnym spotkaniom z Dawidem stałem się bardziej pewny siebie, dużo bardziej otwarty w kontaktach interpersonalnych i ufny w relacjach międzyludzkich. Postawiłem na siebie, zmieniłem miejsce zamieszkania i spełniam swoje marzenia. Polecam współpracę z Dawidem!”

~ Norbert

Masz jakieś pytania? Kieruj je tutaj:

dawid@mentaloterapia.pl