fbpx

BEZPŁATNA KONSULTACJA 1:1

Czas najwyższy, by Twoje życie dawało Ci spełnienie!

Umów się na bezpłatną 30min konsultację online, na której dowiesz się, jak szybko i skutecznie pokonać stojące przed Tobą życiowe wyzwania i jak możesz stworzyć sobie wyższą jakość życia.

Od dłuższego czasu walczysz się z jakimś powtarzającym się problemem? Masz poczucie, że czegoś stale Ci w życiu brakuje?

 

Zmiana nie musi trwać latami!

Zobacz poniższe wypowiedzi moich klientów, które pokazują, że korzystając z odpowiednich metod i profesjonalnego wsparcia możesz w krótkim czasie rozprawić się  ze swoimi bolączkami i zacząć żyć tak, jak tego pragniesz.

 

(Rekord to 17 minut. Po tym czasie osoba zakończyła rozmowę, bo już wiedziała co należy zrobić)

 

1
4
2
5
3

Ta konsultacja jest dla Ciebie jeśli...

Brakuje Ci pewności siebie, samooceny, lub asertywności, przez co nie tworzysz fajnych relacji i nie czujesz się dobrze sam(a) ze sobą.

Nie radzisz sobie ze stresem i trudnymi emocjami, przez co cierpi twoje zdrowie i relacje z bliskimi.

Utknąłeś(aś) w życiowym dołku, czujesz się zagubiony(a) i nie wiesz co robić.

Chcesz być lepszym rodzicem, mężem/żoną partnerem/ką, przyjacielem/przyjaciółką.

Jesteś ambitną osobą, która chce się rozwijać i poszerzać swoją świadomość korzystając ze wsparcia profesjonalisty.

Podczas rozmowy otrzymasz konkretny plan na rozwiązanie Twojego życiowego wyzwania oraz dowiesz się, czy kwalifikujesz się do indywidualnego procesu coachingowego, podczas którego pomogę Ci osobiście!

Kim jestem?

Nazywam się Dawid Jureczko. Jestem doradcą filozoficznym oraz coachem, współpracuję z takimi markami jak HeksagonPRO, czy Barbara Lech Coaching i Szkolenia.

 

Pomagam innym odnajdywać w sobie wewnętrzny spokój i kreować spełnione życie. Szeroko pojętym rozwojem osobowości zajmuję się od roku 2015 a bezpośrednio coachingiem od 2018. Specjalizuję się w takich obszarach jak budowanie pewności siebie, asertywności i odporności psychicznej.

 

Jestem twórcą projektu mentaloterapia.pl, dzięki któremu każdego miesiąca ponad 5000 osób dostaje wiedzę i narzędzia do transformacji swojego życia na lepsze.

 

Prywatnie uwielbiam kino, planszówki, aktualnie mieszkam w Wiedniu, a zimą realizuję swoją największą pasję w Alpach ⛷️⛷️

 

“Dzięki Dawidowi stanęłam na nogi, zaczęłam dbać o siebie, nauczyłam się nie brać wszystkiego do siebie, jestem z dnia na dzień pewniejsza siebie i nie boję się mówić tego, co myślę.”

~ Sabina

Jak wygląda taka konsultacja?

1

Wybierasz dogodny dla siebie termin rozmowy online

2

Łączymy się na skype, opowiadasz o swoim wyzwaniu i co chcesz osiągnąć, a ja proponuję Ci konkretny plan i sprawdzone rozwiązania

3

Decydujemy, czy chcemy współpracować dalej, czy pracujesz samodzielnie

Przykładowe rekomendacje o pracy ze mną

“Do skorzystania z usług Dawida przekonały mnie treści, które publikuje on w ramach Mentaloterapii. Nie wiedziałem, czego mogę oczekiwać, nie korzystałem wcześniej z coachingu. Już pierwsza sesja obnażyła pewne blokujące mnie przekonania, które nie mają większego sensu. Potem było jeszcze lepiej. Najpierw z pomocą Dawida określiłem, co najbardziej potrzebuję od procesu coachingowego. Dawid zachęcał również do realizacji zadań pomiędzy sesjami. Dzięki tym zadaniom i odpowiednim pytaniom podczas sesji dotarłem do odpowiedzi na trapiące mnie pytania. Szczerze nie oczekiwałem takich rezultatów w tak krótkim czasie. Mam poczucie, że zawsze sesja przebiega we właściwym dla mnie kierunku. Jej przebieg jest na bieżąco korygowany, aby nie popłynąć w niewłaściwym kierunku. Jestem bardzo zadowolony z coachingu z Dawidem. Każdemu polecam przynajmniej spróbować, aby samemu przekonać się, jaką to może przynieść wartość.”

~ Przemysław

“W moim życiu przebyłam naprawdę wiele długich terapii. Próbowałam przepracować przeróżne problemy: od braku asertywności, przez zaburzenia osobowości po myśli samobójcze. Na Instagramie przypadkiem trafiłam na Dawida, a jego rady postanowiłam krok po kroku wprowadzać w życie. Niedługo później zauważyłam poprawę samopoczucia i funkcjonowania w życiu codziennym. Nabrałam motywacji, a moje życie stało się dużo ciekawsze i przede wszystkim lżejsze. Czuję jak z każdym dniem wracam do normalnego życia. Dzięki Dawidowi stałam się gotowa, by wrócić do pracy. Mało tego zyskałam motywację i odwagę, aby odejść z poprzedniego zakładu i znalazłam pracę wymarzoną dla siebie! Małymi krokami odnawiam przyjaźnie z młodzieńczych lat. Z każdym dniem czuję się silniejsza i pewniej stawiam kroki ku nowej przyszłości. Dawid w ciągu kilku tygodni zrobił dla mnie więcej niż cały sztab terapeutów i specjalistów przez półtorej roku. Uważam, że pomoże każdemu, kto znajduje się w życiowym potrzasku. Polecam Dawida wszystkim, którzy czują się przytłoczeni problemami życia codziennego i nie radzą sobie z trudnościami, jakie napotykają nas-ludzi każdego dnia.” 

~ Kinga

Słyszymy się na konsultacji?

Masz jakieś pytania? Kieruj je tutaj:

dawid@mentaloterapia.pl