fbpx

Bezpłatny webinar:

wtorek 26 kwietnia godz. 20:00

Jak uwolnić się od wewnętrznego krytyka i wreszcie uwierzyć w siebie?

Ten webinar jest dla Ciebie, jeśli…

Myślisz, że jesteś niewystarczająco dobry(a)

⇒  Masz jakiś pomysł na siebie? Chcesz może zmienić pracę, osiągnąć coś samodzielnie, lub ulepszyć swoje życie miłosne, ale w głowie słyszysz „Nie dam rady” ; „To się nie uda” .

Krytykujesz samego siebie

Jesteś ambitną osobą i chcesz osiągać w życiu więcej, ale gdy tylko coś Ci się nie uda i popełnisz błąd, to karcisz siebie, czujesz złość, frustrację, myślisz sobie „Jestem do niczego” ; „Jak zwykle zawaliłem”.

Czujesz się gorszy(a) od innych

Chcesz żyć w zgodzie ze sobą, mówić to, co myślisz i wyrażać siebie, ale blokują Cię przed tym myśli „Co inni sobie pomyślą” ; „Co jeśli mnie wyśmieją” ; „inni są mądrzejsi”.

Jeśli powyższe zdania są o Tobie, to wiedz, że to nie Twoja wina!

To sprawka Wewnętrznego Krytyka, czyli nawyku myślenia, który odbiera Ci motywację, sprawia, że przestajesz wierzyć w siebie i każdego dnia czujesz wstyd, żal i poczucie winy.

Dowiedz się, jak możesz uwolnić się od tego destrukcyjnego głosu.

Poczuj ulgę, zaakceptuj siebie bez poczucia winy i stań się dla siebie największym wsparciem.

Dlaczego warto się zapisać?

Poznasz rodzaje wewnętrznych krytyków i zrozumiesz dlaczego mieszkają w Twojej głowie.

Dowiesz się, jak zamiast krytyki możesz dawać sobie wsparcie, motywację i pewność siebie przywołując wewnętrznych pomocników.

Poczujesz większą wolność emocjonalną i w końcu będziesz mógł skupić się na tym, co dla Ciebie najważniejsze. Odnajdziesz w sobie nowe pokłady wewnętrznej siły i niezależności.

Projekt bez tytułu (6)

Kim jest prowadzący?

 

Dawid Jureczko – Doradca filozoficzny i coach. Trener pewności siebie i odporności psychicznej w HeksagonPRO. Twórca projektu Mentaloterapia.pl oraz autor programów rozwoju takich jak „5 filarów Pewności Siebie”, czy „Asertywność To JA”. Od 2018r uczy swoich klientów sposobu myślenia, który zapewnia większe spełnienie i spokój wewnętrzny.

Tak jest na naszych webinarach:

Projekt bez tytułu (4)

Zapisz się tutaj

Masz jakieś pytania? Kieruj je tutaj:

dawid@mentaloterapia.pl